Pedagogická a sociálna akadémia Prešov


Prejdi na obsah

Hlavné menu:


4. ročník

Zoznam žiakov

A

IV. A Učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo


Triedny učitež: PhDr. Helena Miklošová

Andreanská Daniela
Bartková Svetlana
Bartošová Kristína
Bocaková Ema
Bruzdová Júlia
Buzogáňová Nikola
Cupperová Nicol
Durkošová Andrea
Dronzeková Júlia
Filipová Radoslava
Hricová Mária
Janigová Klára
Kačmárová Simona
Karaffová Lucia
Labajová Daniela
Lesná Marianna
Lipovská Lenka
Mihoková Michaela
Michalíková Nikola
Miklošová Dominika
Mrovčáková Martina
Novotná Soňa
Onuferová Martina
Smetanová Kristína
Straková Petra
Šimonovičová Zuzana
Telesnická Ivana
Tkáčová Zuzana
Varhožová Bianka
Vidová Ivana

B

IV. B Učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo


Triedny učitež: Mgr. Andrea Poráčová

Andrijková Andrea
Bartková Dajana
Bezegová Miriam
Capová Andrea
Ďuricová Lea
Fižakovská Erika
Gavažová Jana
Gernátová Lívia
Hovancová Lucia
Jačišinová Mária Simona
Jurušová Simona
Liptáková Nikola
Lukáčová Henrieta
Matysová Patrícia
Nagyová Gabriela
Palenčárová Jana
Pavelčáková Pavla
Požačeková Veronika
Puškašová Dominika
Redajová Šarlota
Sabolová Simona
Sedlačková Dominika
Slivková Juliána
Sokožáková Andrea
Šimonová Dominika
Špaková Nikola
Špinlerová Sára
Vargová Alexandra
Vranková Nikola
Vydumská Stanislava


C

IV. C Učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo


Triedny učitež: Mgr. Lucia Matúsová


Angelovičová Soňa
Balíková Margaréta
Bazyláková Nataša
Bujňáková Daniela
Cicoňová Bianka
Čabalová Mária
Dubiel Peter
Ducová Bianka
Ficková Claudia
Gužiaková Blanka
Homišanová Anna Mária
Kardoheliová Jana
Kažimírová Natália
Kleinová Daniela
Krescanková Viktória
Lamancová Natália
Lukáčová Zuzana
Michalková Monika
Mikitová Anna
Miženková Ivana
Pagáčová Petra
Pavúková Miroslava
Pendráková Dominika
Polákova Simona
Romaňák Jozef
Sedláková Miroslava
Sivoková Kristína
Svienta Lucia
Tinathová Natália

Wieleková Dominika

D

IV. D Sociálno-výchovný pracovník
a
a

Triedny učitež: Mgr. Jozef Moroščák PhD.

Bačová Michaela
Boldiová Magdaléna
Bujdošová Kristína
Čislikovská Barbora
Dusová Gabriela
Eštočinová Slavomíra
Girašková Eva
Karabinošová Vanessa
Kocurková Anna
Kušnírová Patrícia
Madejová Bibiána
Makula Michal
Pašková Tereza
Pleceníková-Gašparová
Straková Petra
Suchá Dominika
Tulejová Timea
Vápeníková Vanesa
Varcholová Michaela
Verešpejová Martina


Hlavná stránka | Kontakty | O škole | Aktuality | Dokumenty | Vožné pracovné miesta | Zmluvy, faktúry | 7649 M učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo | 7661 M sociálno-výchovný pracovník | 7518 Q špeciálna pedagogika | Prijímacie pohovory | Maturita | Prax | Žiacka knižka | Zoznam učitežov | Zoznam žiakov | Rozvrhy | Úspechy žiakov | Fotogaléria | Krúžky | Školská jedáleň pri GK2 | Školská pošta | Program ALF | Mapa stránky


Sub-menu:


Zpä na obsah | Zpä na hlavné menu