Pedagogická a sociálna akadémia Prešov


Prejdi na obsah

Hlavné menu:


3. ročník

Zoznam žiakov

A

III. A Učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo


Triedny učitež: Mgr. Hana Petrová

Adamčová Andrea
Čandiková Elena
Fechová Marianna
Folvarčíková Katarína
Fudalyová Dominika
Gallová Miriam
Gdovinová Natália
Giňovská Viktória
Helmanovská Natália
Jankurová Henrieta
Janočková Daniela
Kačmárová Lenka
Kentošová Bibiána
Kollarčíková Bianka
Koscelníková Lucia
Krajňáková Renáta
Kučová Ivica
Mertinková Annamária
Michalovová Klaudia
Millá Jaroslava
Novysedláková Denisa
Olahová Matilda
Partilová Blanka
Peštová Diana
Pončáková Lenka
Slavkovská Sarah-Jana
Solárová Gabriela
Stravková Daniela
Šimonová Diana
Želonková Lenka

B

III. B Učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo


Triedny učitež: Mgr. Marián Čičvara

Bucková Dominika
Drutarovská Veronika
Dudová Mária
Dzurjovčinová Rebeka
Fechová Ivana
Hanišová Michaela
Horanská Adriána
Hricová Klaudia
Jarombeková Denisa
Kaňuchová Liana
Karaffová Martina
Kažová Karolína
Knapová Kristína
Kolpáková Petra
Kočiščáková Alexandra
Kokoruďová Klaudia
Marcinová Silvia
Meščanová Mária
Michňáková Sofia
Radvanská Zuzana
Strelcová Kristína
Surgentová Diana
Šuáková Frederika
Valičková Valéria
Vysocká Mária
Urdová Terézia
Zavartkayová Diana
Zoššová Jana




C

III. C Učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo


Triedny učitež: Mgr. Tamara Bučková


Barčáková Bianka
Berezná Natália
Bittová Tatiana
Bodenlosová Katarína
Dujavová Lenka
Horvátová Patrícia
Janočková Kristína
Jenčová Sára
Jendrichovská Barbora
Kačurová Jana
Kilárová Diana
Kolarčíková Simona
Kollárová Eva
Kušnírová Kristína
Majirošová Nikola
Nováková Viktória
Palgutová Lenka
Peregrinová Daniela
Pivovarová Patrícia
Polčanová Dajana
Rabik Filip
Síkorová Martina
Štinčíková Natália
Zorvanová Emília

D

III. D1 Učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo
a

Triedny učitež: Mgr. Jaroslava Markovičová

Badinová Miroslava
Baňasová Barbora
Buchalová Denisa
Fabianová Bianka
Figurová Bernardeta
Geciová Henrieta
Horvátová Simona
Chovanová Sandra
Jurčišinová Klaudia
Jurušová Patrícia
Kropuchová Viktória
Kyjaková Loriána
Markušová Bučková Viktória
Szentiványiová Katarína
Tkáčová Lenka

III. D2 Sociálno-výchovný pracovník
a

Triedny učitež: Mgr. Jaroslava Markovičová

Andraščíková Zuzana
Balčáková Simona
Bileková Silvia
Duždová Andrea
Horvatová Diana
Kalužinská Alexia
Makulová Martina
Novická Monika
Ondiková Dominika

Tkáčová Silvia

Hlavná stránka | Kontakty | O škole | Aktuality | Dokumenty | Vožné pracovné miesta | Zmluvy, faktúry | 7649 M učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo | 7661 M sociálno-výchovný pracovník | 7518 Q špeciálna pedagogika | Prijímacie pohovory | Maturita | Prax | Žiacka knižka | Zoznam učitežov | Zoznam žiakov | Rozvrhy | Úspechy žiakov | Fotogaléria | Krúžky | Školská jedáleň pri GK2 | Školská pošta | Program ALF | Mapa stránky


Sub-menu:


Zpä na obsah | Zpä na hlavné menu