Pedagogická a sociálna akadémia Prešov


Prejdi na obsah

Hlavné menu:


2. ročník

Zoznam žiakov

A

II. A Učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo


Triedny učitež: Mgr. Patrik Petričko

Anderko Samuel
Baňasová Barbora
Baržáková Simona
Bittnerová Michaela
Bjalončíková Sabina
Brodňanská Alica
Dadejová Klára
Demjanová Lívia
Dudášová Alžbeta
Futejová Erika
Gergežová Kristína
Hovancová Slávka
Ivanová Viktória
Karabinošová Lenka
Kolesárová Aneta
Kolesárová Daniela
Krajňaková Veronika
Krivoňáková Kristína
Mandužová Blanka
Matysová Lucia
Petalíková Emma
Pončáková Lenka
Sabolík Tomáš
Šlampiaková Sabina
Šoltysová źudmila
Udičová Barbora
Valenčinová Daniela
Zlatohlavá Aneta

B

II. B Učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo


Triedny učitež: Mgr. Miroslava Doliňáková

Bartková Laura
Bartošová Andrea
Beláková Katarína
Čajkovská Stella
Dorinová Anna
Drabiková Patrícia
Drabiščáková Simona
Hajníková Dominika
Kmecová Lívia
Kočišová Iveta
Kováčová Sára
Kvočáková Veronika
Lukčová Kristína
Martonová Timea
Michaliková Lívia
Miškufová Emma
Mrovčáková Miroslava
Olahová Jesika
Plančárová Diana
Poláková Veronika
Radačovská Veronika
Siváková Andrea
Skalková Annamária
Škurlová Alena
Tabáková Kristína
Vysočanová Jana
Žolnová Natália



C

II. C Učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo


Triedny učitež: PaedDr. Bibiána Hartmannová

Anderková Lucia
Balogová Timea
Bartkovičová Melánia
Debnáriková Katarína
Dlugošová Petra
Furcoňová Katarína
Gállová Miriam
Gorelová Diana
Habiňáková Daniela
Habiňáková Katarína
Jakubiková Katarína
Jakubková Júlia
Karabinošová Tamara
Kmecová Adela
Kopčáková Henrieta
Kováčová Emma
Lizoňová Katarína
Mihaličová Lenka
Mihálová Natália
Michňáková Patrícia
Pališinová Simona
Pavličková Sabína
Puškášová Lucia
Rabatinová Miroslava
Šlacká Ema
Vargová Martina
Vaverčáková Karin
Žoldáková Zuzana

D

II. D1 Učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo
a

Triedny učitež: Mgr. Eva Plavčanová

Adamková Michaela
Čarná Nikola
Džambová Martina
Holubová Sandra
Novotná Patrícia
Popelová Henrieta
Poráčová Andrea
Potašová Kristína
Puchalíková Zuzana
Sabolová Kamila
Senderáková Lucia
Sikorjáková Karina
Staviarská Erika
Švárna Barbora





II. D2 Sociálno-výchovný pracovník
a

Triedny učitež: Mgr. Eva Plavčanová

Balogová Kristína
Baňasová Katarína
Čanová Radoslava
Fabužová Vanesa
Harkabusová Diana
Kostolník Martin
Kropuch Martin
Pažová Iveta
Pecuch Norbert

Zavacká Martina

Hlavná stránka | Kontakty | O škole | Aktuality | Dokumenty | Vožné pracovné miesta | Zmluvy, faktúry | 7649 M učitežstvo pre materské školy a vychovávatežstvo | 7661 M sociálno-výchovný pracovník | 7518 Q špeciálna pedagogika | Prijímacie pohovory | Maturita | Prax | Žiacka knižka | Zoznam učitežov | Zoznam žiakov | Rozvrhy | Úspechy žiakov | Fotogaléria | Krúžky | Školská jedáleň pri GK2 | Školská pošta | Program ALF | Mapa stránky


Sub-menu:


Zpä na obsah | Zpä na hlavné menu